חמישה טיפים לאיפור לאישה החזקה…

חמישה טיפים לאשה החזקה מאת נטע סקלי, סניור ארטיסט, מאק: הדגישי יותר מפוקוס אחד בפנים והפרי בכך את ה´כלל´ באיפור לפיו אם מדגישים עיניים – לא מדגישים שפתיים והפוך. הדגישי את העיניים בצבע כהה והוסיפי שפתיים חזקות בצבע עז. זהו מראה רב רושם אשר לא ניתן להתעלם ממנו. במראה כזה הקפידי על עור נקי ומושלם.

גבות חזקות בצבען ובצורתן נותנות גוון תקיף ואופנתי לפנים. מלאי את גבותייך בצללית או עפרון בגוון מעט בהיר יותר מן הגבה, ולאחר מכן הדגישי את הקו התחתון בגוון כהה יותר וטשטשי אותו כלפי מעלה תוך סירוק הגבות והברשתן.

יצירת צל ועומק באזור שקעי הלחיים יוצרת או מדגישה מבנה פנים חזק. הדגישי את שקעי הלחיים והצללי אותם בעזרת פודרה כהה מעט מגוון עורך בצורה היוצרת צל ולא צבע. טשטשי היטב את אותו הגוון באזור הרקות. כך תצרי אורך ועומק לצורת הפנים.

הדרך המהירה לאיפור חזק עוברת דרך שימוש בצבע עז. אל תחששי ליצור איפור בעזרת צבעים היורים הצהרה כמו כחול, טורקיז, פוקסיה, כתום או סגול. בחרי צבע אחד עז, מקמי אותו על אחד מתווי הפנים וטפלי במינימליות בשאר. בעזרת טכניקות איפור כגון הכתמה, שטיפה או טשטוש, תוכלי ליצור גרסה שקופה של הצבע וללבוש אותו ללא חשש באופן מודרני.

אישה חזקה ובטוחה בעצמה אינה חוששת לצאת ללא איפור או עם איפור מינימלי, כזה הנראה נונשלנטי ו-COOL. מראה כזה אין משמעו מראה מוזנח, אלא פשוט מאוד, כזה המתמקד בפריימרים וטיפוח´ יותר מאשר במייקאפ וצבע.